Eulerpool Data & Analytics ARTS ANTIQUES AUCTIONS Gent, BE
Namn
ARTS ANTIQUES AUCTIONS
Adress / Huvudkontor
ARTS ANTIQUES AUCTIONS
Begijnhoflaan 464 bus G
9000 Gent
Legal Entity Identifier (LEI)
967600POD8RAN0282E88
Legal Operating Unit (LOU)
52990034RLKT0WSOAM90
Registrera
0432544477
Bolagsform
R85P
Företagskategori
Allmänt
Status
Utfärdad
Valideringsstatus
Fullt bekräftat
Senast uppdaterad
2023-05-16
Nästa förnyelse
2024-06-29
Eulerpool API ARTS ANTIQUES AUCTIONS Omsättning, vinst, balansräkning, patent, anställda och mer Gent, BE
{
"lei": "967600POD8RAN0282E88",
"legal_jurisdiction": "BE",
"legal_name": "ARTS ANTIQUES AUCTIONS",
"entity_category": "GENERAL",
"entity_legal_form_code": "R85P",
"legal_first_address_line": "Begijnhoflaan 464 bus G",
"legal_additional_address_line": "",
"legal_city": "Gent",
"legal_postal_code": "9000",
"headquarters_first_address_line": "Begijnhoflaan 464 bus G",
"headquarters_additional_address_line": "",
"headquarters_city": "Gent",
"headquarters_postal_code": "9000",
"registration_authority_entity_id": "0432544477",
"next_renewal_date": "2024-06-28T22:00:00.000Z",
"last_update_date": "2023-05-16T12:14:09.536Z",
"managing_lou": "52990034RLKT0WSOAM90",
"registration_status": "ISSUED",
"validation_sources": "FULLY_CORROBORATED",
"reporting_exception": "",
"slug": "ARTS ANTIQUES AUCTIONS,Gent,0432544477"
}
Andra företag inom samma jurisdiktion